Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology

З січня 2019 року журнал доступний за новою адресою https://uesit.org.ua/index.php/itse

Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology - рецензований науковий часопис, присвячений сучасним інформаційним технологіям і актуальним проблемам освіти.

Журнал публікує змістовні статті, які ґрунтовно презентують результати досліджень, а також створює відкритий майданчик, який задовольняє потреби наукової спільноти у отриманні нової інформації. 

Журнал запрошує науковців, досвідчених практиків і початківців до обговорення теорії і практики освіти й інформаційних технологій, а також міждисциплінарних проблем.

Online ISSN
2521-1234

Індексація журналу у базах даних

Періодичність випуску:
щокварталу (4 рази на рік)

Видавництво

Profi.Net.Ua Group;
Кафедра інформатики та кібернетики;
Мелітопольский державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Бізнес-модель журналу

1. Дозволяє безкоштовно поширювати рецензовані рукописи, які містять оригінальні дослідження або нові наукові результати, відразу після публікації, не вимагаючи від користувачів реєстрації і не накладаючи жодних інших обмежень.

2. Передбачає надання власниками авторських прав дозволу користувачам «копіювати, використовувати, поширювати, передавати і відображати роботу публічно, а також створювати і поширювати похідні роботи у будь-якому цифровому середовищі з будь-якою відповідальною метою за умови належного дотримання авторства ...».

3. Видавець докладає належних зусиль для забезпечення точності опублікованої інформації (далі – зміст). Разом із тим, Видавець не робить жодних заяв і не надає жодних гарантій щодо точності, повноти і придатності змісту для використання. Зміст публікацій відбиває лише міркування і погляди авторів і не є думкою Видавця. Точність змісту слід незалежно перевіряти, користуючись джерелами первинної інформації і застосовуючи адекватні методи дослідження. Видавець не несе відповідальності за будь-які збитки, дії, вимоги або інші зобов’язання, які є прямим або побічним наслідком використання змісту.

Історія журналу

Поточне найменування журналу: Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology.

Друкована версія видавалася у 2015-2016 роках. Опубліковані випуски збірника доступні у розділі «Архів».Том 6, № 4 (2018): Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology

Зміст

Articles

Вячеслав Владимирович Осадчий, Владимир Сергеевич Еремеев, Екатерина Петровна Осадчая
English
1-18
Тетяна Олександрівна Кулага
English
19-36
Уляна Теодозіївна Дудка
English
37-52
Олег Миколайович Маслій
English
53-62
Ганна Анатоліївна Рідкодубська
English
63-73